רוצה ללמוד את תחום הביוטי? מגיע לך

קורס עיצוב תסרוקות - GLAM

משך הקורס:

15 מפגשים

קהל יעד:

15+

תעודות:

תעודה בינלאומית

מה לומדים בקורס עיצוב תסרוקות?

לבית-סיפרנו יש את תכנית הלימודים המקיפה והיסודית ביותר בעיצוב התסרוקות. התכנית נבנתה על בסיס מחקר מקיף ויסודי על הצרכים של המבקשים ללמוד ועל הידע המוצע בשוק. התכנית כוללת: טרנדים בעולם התסרוקות הערב והכלות, התאמת התסרוקת למבנה הפנים, לימוד טכניקות של ניפוחי שיער, קליעת צמות, עיצובי שיער פיסוליים, שזירת תוספות ועוד. הלימודים כוללים חלק תיאורטי וחלק מעשי, כאשר מערך השיעורים בקורס נבנה כנדבך על גבי נדבך, עד לתסרוקות המובילות והטרנדיות בעולם עיצוב השיער.

מה מייחד את "ירין שחף" מבתי ספר אחרים?

מעבר לתכנית הלימודים של קורס תסרוקות GLAM, התלמידים והבוגרים זוכים לשירות נוסף:
סדנאות מעשיות ללא הגבלה גם בתקופת הקורס וגם לאחריו לשיפור הטכניקה ולחיזוק הבטחון המקצועי – ללא תשלום.
בית הספר חרט על דגלו התנדבות ועזרה לזולת והחל משנת 2001 מוביל את פרויקט “ירין שחף למען הקהילה” בו מתנדבים הבוגרים והתלמידים עם אוכלוסיות נחלשות.

איזה ידע מקדים צריך בשביל ללמוד בקורס עיצוב תסרוקות?

לא נדרש ידע קודם כדי ללמוד עיצוב תסרוקות. הקורס מכיל תכנים מקיפים אודות התחום, החל מהבסיס, הכולל לימוד פאנים ועיצובי בייביליס ועד לבניית תסרוקות מורכבות. במהלך הקורס ניתנים כלים רבים המכשירים כל אחד ואחת להיות מעצב תסרוקות בתחום הכלות והערב. התכנים הנלמדים בשיעור בנויים לכל מי שמבקש לעסוק בעיצוב תסרוקות. אם אתם עוסקים במקצוע נוסף בתחום היופי, עיצוב התסרוקות יכול להוות השלמה נפלאה ומקור להכנסה נוספת.

האם מקבלים ערכת מוצרים בקורס זה?

בפתיחת הקורס תקבלי – ערכה מקצועית המכילה את האביזרים הדרושים לתרגול במסגרת השיעורים וכמובן באימונים בבית. ערכת השיער כוללת את כל הציוד הנדרש לעבודה.

מהם הכלים שמעניק ביה”ס למינוף הקריירה כמעצב תסרוקות ?

  • השתלמויות מקצועיות – כל תלמיד מקבל 1,250 ₪ לטובת השתלמויות מקצועיות, הן בנושא של הקורס  והן בנושאים משלימים מעולם הביוטי.
  • ימי צילום –  כל תלמיד מקבל 20 ימי צילום בסטודיו בית הספר לצורך בניית תיק עבודות מקצועי.

מי מלמד בקורס עיצוב תסרוקות?

את שיעורי עיצוב התסרוקות מנחים מעצבי שיער מובילים, המתמחים בתסרוקות הנדרשות בעולם הכלות והאופנה. הצוות משלב מקצועיות עם יחס חם ואישי לכל תלמיד.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הקורס?

אפשרויות התעסוקה עם סיום הקורס מגוונות ביותר. ניתן לעבוד כמעצבי תסרוקות באופן פרטי ובסלוני כלות. כיום, כלות רבות מעדיפות איש מקצוע אחד שיבצע עבורן את שירותי היופי הקשורים ליום החתונה (שיער ואיפור). לכן עבור העוסקים במקצוע נוסף מתחום היופי, כמו איפור למשל, קורס זה יאפשר הגדלת אפשרויות התעסוקה.

אילו תעודות מעניק בית הספר?

בסיום הלימודים במסלול זה, תוענק לתלמיד תעודת התמחות בתחום. תעודה זו מאפשרת לבוגרי קורס עיצוב התסרוקות להשתלב בהצלחה באחד התחומים הפופולאריים ביותר בענף היופי. 

לפרטים נוספים:

[add_utm_tag]

קבלת קוד מתנה

*המתנה מיועדת ללקוחות חדשים בלבד

1
2

קבל/י עכשיו לאימייל את תוכנית הלימודים

רק נשאר למלא פרטים ותוכנית הלימודים בדרך אלייך

[add_utm_tag]
דילוג לתוכן